ORLIK Ciechanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5, wczoraj: 65
ogółem: 96 516

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Wyniki V kolejki

  • autor: paw-maz313, 2016-10-25 21:07

V Kolejka - Orlik Opinogóra:  23.10.2016 - NIEDZIELA

18:00 - GALACTICOS - OGÓLNOBUDOWLANA 3:3

           Paweł Zaborowski - Karol Rydzewski x3

            Bartosz Pielech

18:30 - CZARKI - LAGUNA  4:1

            Krystian Orłowski - Wojciech Głowacki

            Marcin Sokół 

            Daniel Lubański

19:00 - SOŃSK - INTERCLASS 0:1

                          Olszewski Marcin

19:30 - ZIELONE ŻÓŁWIE - BENCKISSER 3:0

           Pilitowski Tomasz x2

           Mroczek Bartosz

20:00 - PĘDZĄCE ŚLIMAKI - TAKA CHMURA 4:3

         Łukasz Sepczyński x2 - Damian Suwiński

           Hiszpański Norbert - Łukasz Szczęsny

          Marcin Bujakowski - Radosław Wyszczelski

 

VI kolejka - kwiecień 2017


Aktualności

Ostania kolejka przed przerwą zimową.

  • autor: paw-maz313, 2016-10-25 20:17

Organizatorzy Ciechanowsko-Opinogórskiej Ligi Orlika informuj, iż piąta kolejka spotkań, która odbyła się w dniu 23.10.2016 była ostatnią tegoroczną kolejką. Druga część rozgrywek odbędzie się w miesiącach kwietniu i maju 2017 roku (będą to kolejki nr VI, VII, VIII i IX). Wyniki V kolejki, aktualna tabela oraz strzelcy niebawem. 


IV kolejka

  • autor: paw-maz313, 2016-10-17 20:35

IV Kolejka - Orlik Opinogóra:  16.10.2016 - NIEDZIELA

18:00 - GALACTICOS - ZIELONE ŻÓŁWIE 1:4 

             Pielech Bartosz - Kocięcki Adrian  x2

                                       Mroczek Bartosz 

                                       Grabowski Jakub

18:30 - TAKA CHMURA - OGÓLNOBUDOWLANA 1:4

           Szymański Robert - Rydzewski Karol x2

                                        Andrzejak Paweł x2

19:00 - BENCKISER - CZARKI 1:2

          Dawid Rybacki - Mateusz Pepłowski

                                    Piotr Molski

19:30 - INTERCLASS - PĘDZĄCE ŚLIMAKI 3:3

           Piotr Roman x2 - Sepczyński Łukasz x3

           Maciej Olszewski

20:00 - LAGUNA - SOŃSK (przełożony)

 

IV Kolejka - Orlik Opinogóra:  23.10.2016 - NIEDZIELA

18:00 - GALACTICOS - OGÓLNOBUDOWLANA

18:30 - CZARKI - LAGUNA

19:00 - SOŃSK - INTERCLASS

19:30 - ZIELONE ŻÓŁWIE - BENCKISSER

20:00 - PĘDZĄCE ŚLIMAKI - TAKA CHMURA


  •  

 


Uwaga!!! Ważna informacja.

  • autor: paw-maz313, 2016-10-12 12:49

Uwaga!!! Nastąpiła zmiana godziny meczy IV kolejki  Ligi Orlika, która odbędzie się 16.10.2016 na Orliku w Opinogórze. Wszystkie spotkania rozpoczną się godzinę później niż podano w poprzednim komunikacie. Ostateczny terminarz wraz z godzinami:

IV Kolejka - Orlik Opinogóra:  16.10.2016 - NIEDZIELA

18:00 - GALACTICOS - ZIELONE ŻÓŁWIE

18:30 - TAKA CHMURA - OGÓLNOBUDOWLANA

19:00 - BENCKISER - CZARKI

19:30 - INTERCLASS - PĘDZĄCE ŚLIMAKI

20:00 - LAGUNA - SOŃSK


III kolejka

  • autor: paw-maz313, 2016-10-09 19:59

III Kolejka - Orlik Ciechanów: 09.10.2016 - NIEDZIELA

16:30 - INTERCLASS - ZIELONE ŻÓŁWIE (zaległy z II kolejki) 0:3

                                   Karol Siembor

                                   Krzysztof Kondracki

                                   Mroczek Bartosz

17:00 - CZARKI - GALACTICOS 2:1

            Sokół Marcin - Zaborowski Paweł

            Orłowski Krystian

17:30 - OGÓLNOBUDOWLANA - INTERCLASS 0:5

                                              Orłowski Bartosz

                                               Piotr Roman x 3

                                               Olszewski Maciej

18:00 - PĘDZĄCE ŚLIMAKI - SOŃSK 1:5

           Sepczyński Łukasz -      Kornel Głowacki x 2

                                           Pawlak Paweł x2

                                           Osęka Filip                                           

18:30 - ZIELONE ŻÓŁWIE - TAKA CHMURA 9:1

         Kołakowski Paweł - Kocięcki Adrian x 3

                                     Kondracki Krzysztof x 3

                                    Rutecki Mateusz x 2

                                    Grabowski Maciej     

19:00 - BENCKISER - LAGUNA (przełożony)

 

IV Kolejka - Orlik Opinogóra:  16.10.2016 - NIEDZIELA

17:00 - GALACTICOS - ZIELONE ŻÓŁWIE

17:30 - TAKA CHMURA - OGÓLNOBUDOWLANA

18:00 - BENCKISER - CZARKI

18:30 - INTERCLASS - PĘDZĄCE ŚLIMAKI

19:00 - LAGUNA - SOŃSK

 

 


III kolejka

  • autor: paw-maz313, 2016-10-03 14:56

II Kolejka - Orlik Ciechanów: 02.10.2016 - NIEDZIELA

 

17:00 - SOŃSK - OGÓLNOBUDOWLANA 2:0

            Pawlak Paweł

            Patryk Krzemiński

17:30 - INTERCLASS - ZIELONE ŻÓŁWIE (przełożony)

18:00 - TAKA CHMURA - CZARKI 1:3

           Szymański Robert - Lewandowski Adam

                                      Jakub Kurzątkowski

                                      Sojak Łukasz

18:30 - GALACTICOS - BENCKISER 2:7

         Piotr Kamiński - Skura Michał x3

          Bartosz Pielech - Rybacki Dawid x2

                                Matuszewski Rafał

                                 Szczepański Rafał

19:00 -  PĘDZĄCE ŚLIMAKI - LAGUNA 4:2

          Malinowski Jarosław - Głowacki Dominik x2

          Sepczyński Łukasz x3

 

III Kolejka - Orlik Ciechanów: 09.10.2016 - NIEDZIELA

16:30 - INTERCLASS - ZIELONE ŻÓŁWIE (zaległy z II kolejki)

17:00 - CZARKI - GALACTICOS

17:30 - OGÓLNOBUDOWLANA - INTERCLASS

18:00 - PĘDZĄCE ŚLIMAKI - SOŃSK

18:30 - ZIELONE ŻÓŁWIE - TAKA CHMURA

19:00 - BENCKISER - LAGUNA

 


I kolejka Ligi Orlika 2016/2017

  • autor: paw-maz313, 2016-09-18 12:19

W dniu 25.09.2016 (Niedziela) rozpoczynamy rozgrywki Ciechanowsko-Opinogórskiej Ligi Orlika - sezon 2016/2017. Pierwsza kolejka odbędzie się na Orliku w Opinogórze:

I Kolejka - Orlik Opinogóra:

17:00 - BENCKISER - TAKA CHMURA

17:30 - ZIELONE ŻÓŁWIE - SOŃSK

18:00 - CZARKI - INTERCLASS

18:30 - GALACTICOS - LAGUNA

19:00 - OGÓLNOBUDOWLANA - PĘDZĄCE ŚLIMAKI

Prosimy wszystkich uczestników o zapoznanie się z regulaminem rozgrywek oraz kierowników drużyn o dostarczenie listy zgłoszeniowej, podpisanej czytelnie przez każdego uczestnika rozgrywek. Kartę zgłoszeniową można skopiować z naszej strony lub uzyskać od animatorów na Orliku w Ciechanowie.

Kontakt: Orlik Ciechanów 506138392, 501343541, Orlik Opinogóra 600634214

 

          REGULAMIN CIECHANOWSKO - OPINOGÓRSKIEJ LIGI ORLIKA

SEZON 2016/2017

I. ORGANIZATOR


1. Rozgrywki mają charakter towarzyski i odbywają się przy współpracy wszystkich uczestniczących drużyn. Animatorzy Orlików udzielają pomocy przy rezerwacji boiska, sędziowaniu i obsłudze technicznej.


II. PRZEPISY OGÓLNE


1. Miejscem rozgrywek Turnieju Piłki Nożnej są obiekty sportowe Orlik w Ciechanowie przy ul. Powstańców Wlkp. 1 oraz Orlik w Opinogórze.


2. W każdej zgłoszonej drużynie może brać udział 14 zawodników (Wszyscy pełnoletni, z wyjątkiem dwóch osób, które muszą mieć ukończone co najmniej 16 lat i posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego).


3. Do turnieju na listę zgłoszeniową można wpisać 3 zawodników tzw. "zrzeszonych" (występujących w rozgrywkach MZPN). Na boisku jednocześnie może przebywać tylko 1 zrzeszony. Jeżeli na boisku pojawi się więcej niż jeden zawodnik zrzeszony, organizatorzy zarządzają walkower dla drużyny przeciwnej. 

4. Każda drużyna posiada swojego kierownika, który zgłasza drużynę i odpowiada za wszelkie sprawy związane z drużyną.
5. Podpisując zgłoszenie kierownik oświadcza, że wszyscy uczestnicy są zdrowi i nie maja przeciwwskazań zdrowotnych do gry w piłkę nożną oraz, że zawodnicy są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków NW
6. W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodował utratę zdrowia własnego oraz u osób drugich odpowiedzialność prawna spada na sprawcę.


Do dyspozycji drużyn oddane jest boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią wymagające butów piłkarskich z płaską podeszwą, dopuszcza się tylko buty halowe i tzw. śniegowe.


1. TERMIN ROZGRYWEK: wrzesień - listopad 2016 i kwiecień -czerwiec 2017.
2. Sędziowie mogą przyznać walkowera lub wykluczyć drużynę za nie zastosowanie się do regulaminu.
3. Animatorzy zapewniają wyłącznie doraźną pomoc przy urazach, powstałych w czasie gry(opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż), natomiast nie ponoszą odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki, oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.
4. Ze względu na bezpieczeństwo osób (np. przeciwnika) zawodnicy nie mogą grać w okularach, łańcuszkach itp.
5. Za udział w rozgrywkach drużyny zobowiązane są do wpłacenia wpisowego w wysokości ustalonej na spotkaniu organizacyjnym.
6. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Przewiduje się ponadto nagrodę dla najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza.
7. Prowadzona będzie klasyfikacja najlepszego strzelca rozgrywek, który na zakończenie również zostanie nagrodzony.
8. Wyniki meczy i klasyfikacja drużyn będzie umieszczona na stronie http://orlikciechanow.futbolowo.pl
 
III. SYSTEM  I ZASADY ROZGRYWEK


System rozgrywek:
1. Mecze rozgrywane będą systemem ligowym.
 O kolejności miejsc w lidze decyduje:
      1. Większa ilość zdobytych punktów
      2. Wynik bezpośredniego spotkania przy dwóch zespołach z jednakową ilością punktów    
      3. Mała tabela przy trzech zespołach z jednakową ilością punktów
      4. Lepsza różnica zdobytych bramek
      5. Większa ilość zdobytych bramek
Za zwycięstwo w meczu przyznaje się 3 punkty za remis jeden, porażka zero punktów. W przypadku nie stawienia się drużyny na mecz sędzia przyznaje walkower 3-0


 IV. PRZEPISY GRY


1. Mecz składa się z dwóch części po 12 minut każda.
2. Drużyny grają po 6 zawodników, w tym jeden bramkarz w stroju odróżniającym się od pozostałych zawodników drużyny.
3. Aby mecz mógł się rozpocząć na boisku musi znajdować się minimum 4 zawodników każdej z drużyn.
     4. Walkower orzeka sędzia po upływie 10 minut od przewidzianego czasu rozpoczęcia          
       rozgrywek.
5. Zmiany są lotne wyłącznie w strefie zmian.
6. Strefą zmian określony jest obszar przy ławce zawodników rezerwowych drużyny.
7. Piłka z autu jest wykonywana ręką wedle przepisów PZPN.
8. Bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą podając ją do zawodnika (piłka musi opuścić pole karne).
9. Drużyna ma 4 sekundy na wprowadzenie piłki do gry. Po tym czasie sędzia odgwizduje rzut wolny dla drużyny przeciwnej.
10. Zawodnik drużyny przeciwnej powinien znajdować się 5 metrów od miejsca wybijania autu, rzutu rożnego, bądź rzutu wolnego. Zawodnik sam niezwłocznie odchodzi na przepisową odległość, nie czekając na znak sędziego. Uporczywe blokowanie wybicia piłki karane jest karą 2 minutową.
11. Sędziowie mają prawo usuwać zawodników na kary czasowe: 2 minuty (żółta kartka) oraz  5 minut. (czerwona kartka)
12. Czerwona kartka dyskwalifikuje zawodnika nią ukaranego z udziału w bieżących zawodach oraz jednym kolejnym meczu.
13. Drużyna, w której występował ukarany zawodnik, po 5 minutach od wznowienia gry po wykluczeniu, ma prawo wprowadzić innego zawodnika.
14. Zawodnik powraca na boisko po wyraźnym wskazaniu sędziego.
15. Drużyna gra w osłabieniu przez okres trwania kary - w przypadku utraty bramki przez drużynę grającą w osłabieniu zawodnik nie powraca na boisko (nie dotyczy przewinień ukaranych czerwoną kartką).
16. Za dokonanie zmiany w miejscu do tego nieprzeznaczonym sędzia udziela drużynie karę 2 minut dla jednego zawodnika i przez ten czas drużyna gra w osłabieniu.
17. W czasie gry zawodnik może wykonywać wślizg, jednak stopa musi być skierowana ku ziemi oraz musi być ciągły kontakt nogi z podłożem.
18. Przepis o spalonym nie obowiązuje.
19. W pozostałych przypadkach mają zastosowanie przepisy PZPN.
Stroje piłkarskie:
1. Drużyny ubrane są w kompletne stroje piłkarskie z widocznymi numerami na koszulkach.
2. Strój bramkarski powinien odróżniać się kolorem od strojów zawodników z pola   
3. Kapitan powinien mieć na ramieniu opaskę kapitańską. W przypadku braku strojów dla    
 nowych drużyn organizatorzy zapewniają narzutki. 


V. PRZEPISY KOŃCOWE


1. Wszyscy uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania regulaminu obiektu sportowego „Orlik” w Ciechanowie i Opinogórze.
2. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są zapoznać się z niniejszym regulaminem i przestrzegać go podczas rozgrywek.
3.  Do ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu uprawniony jest jedynie Animator.

 


Liga Orlika

  • autor: paw-maz313, 2016-09-12 14:56

W dniu 11.09.2016 odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie rozgrywek w piłkę nożną "Ciechanowsko-Opinogórskiej Ligi Orlika". Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów: 

1. Galacticos

2. Laguna 

3. Benckiser

4. Taka Chmura

5. Czarki (Przasnysz)

6. Interclass (Przasnysz)

7. Zielone Żółwie

8. Sońsk

W związku ze zgłoszeniem tylko 8 drużyn przedłużamy możliwość zgłoszenia do rozgrywek kolejnych drużyn do piątku 16.09.2016 do godziny 21:00. W celu zgłoszenia zespołu prosimy o kontakt telefoniczny 506138392 lub 600634214.


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

Zakończenie Ligi
Ładowanie...

Reklama

Kalendarium

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

13

12-2016

wtorek

14

12-2016

środa